אודות | צ.ל.ע - ציוד לעבודות עפר

אודות

אודות צלע - ציוד לעבודות עפר בע“מ

למעלה מ-35 שנים, פעילותה המרכזית של חברת צ.ל.ע. היא ייבוא, שיווק,  אספקה, שירות ותחזוקה של ציוד מכני כבד וציוד חקלאי, תוך ייצוג המותגים המובילים הבאים:

פרופיל חברה

ציוד מכני הנדסי

Wirtgen - גרמניה: יצרנית של קו מוצרים לסלילת כבישים הכולל מקרצפות כביש, מכונות לייצוב קרקע, מכונות למיחזור קר וחם של כבישים, מכונות לפיזור בטון ומכונות לכריית שטח.
Vogele - גרמניה: יצרנית של מפזרות אספלט.
Hamm - גרמניה: יצרנית של מכבשים סטאטיים, פנאומטיים ויברציוניים.
Kleemann - גרמניה: יצרנית של מגרסות ונפות.
Benninghoven - גרמניה: יצרנית של מפעלי אספלט.
LeeBoy - ארה"ב: יצרנית של מפזרות אספלט קטנות.
McCloskey International - אירלנד: יצרנית של מכונות ריסוק וסינון בעבור מחצבות.
Kobelco - יפן: יצרנית של מחפרים ומיני מחפרים.
Takeuchi - יפן: יצרנית של מיני מחפרים.
Hartl - אוסטריה: יצרנית של כפות גריסה וניפוי.

 

ציוד חקלאי

Kioti - קוריאה: יצרנית טרקטורים עבור גידולי שורה, ירקות, רפתות ועוד.

 

 

חברת צ.ל.ע. קיבלה את סוכנות Hamm בשנת 1984 ואת סוכנות Vogele בשנת 1993. בעקבות הצלחת החברה, הוענקה לחברה גם סוכנות חברת Wirtgen וכן היא הוסמכה כנציגתה הבלעדית של קבוצת Wirtgen (חברת האם של מותגי - Vogele ,Hamm ו-Wirtgen) בישראל. לאורך שנות פעילותה, הפכה חברת צ.ל.ע. למובילה בתחומה בישראל.

 

מיקום

משרדי חברת צ.ל.ע. נמצאים בפארק התעשיות עמק חפר, אשר ממוקם במרכז המדינה, עם גישה מהירה אל כל הכבישים המרכזיים. הסיבה העיקרית של החברה לבחירת מיקום זה הייתה להמשיך ולתת מענה מהיר ומשופר לקריאות שירות שטח ברחבי המדינה.

 

שיווק ומכירות

חברת צ.ל.ע מייבאת ציוד המותאם לדרישות הספציפיות של הלקוחות ועובר בדיקה קפדנית לפני מסירתו. לקוחות החברה נהנים מתוכניות הכשרה במשרדי החברה ומהכשרות בשטח.

 

מתקן השירות והתחזוקה

צוות מהנדסי השירות של החברה כולל מכונאים, חשמלאים ומומחים פנאומטיים מוכשרים, כולם בוגרי קורסי הדרכה של חברות האם של מותגים אותם החברה מייצגת. הסדנה של חברת צ.ל.ע. מאושרת לבצע מגוון רחב של תיקונים מכניים, חשמליים ופנאומטיים עד לרמה של בנייה מלאה מחדש של מנועי דיזל, תמסורות ותיקוני מרכב. בנוסף, לחברת צ.ל.ע. צי של רכבי סדנה ניידים המיועדים לתמוך ביעילות ובמהירות בתוכנית שירות החירום אותו החברה מציעה ללקוחותיה.

חברת צ.ל.ע. ידועה ביצירת קשר הדוק עם לקוחותיה, בהיצע של הציוד המתקדם ביותר ובתמיכה מתמשכת בלקוח לאורך חיי הציוד הנרכש. דבר זה איפשר לחברה להפוך למובילה בשוק הציוד המכני הכבד בישראל.

חברת צ.ל.ע. מזמינה אתכם לחוות סגנון אחר של שירות וטיפול!

 

אתם יותר ממוזמנים ליצור איתנו קשר,

צוות חברת צ.ל.ע.

יצירת קשר

טלפון : 04-6225591
טלפון : 04-6225591

שדה חובה

יצירת קשר

טלפון : 04-6225591
טלפון : 04-6225591

שדה חובה